26 maja Dzień Matki -nie zapomnij o prezencie!!!

Opublikowanio: 15 maja, 2015, Kategoria: Promocje

Dzien-Matki

 

 

Z okazji Dnia Matki

posiadamy w sprzedaży

mnóstwo dobrych literacko książek

w super cenie po 9,90 zł.

Przyjdź, sprawdź i kup.

Oto niektóre  z nich:

633614i

Autor:

Tłumacze: Kowalczyk Agata
Wydawca: Amber
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Format: 13.0×20.5cm
Liczba stron: 336
Wydanie: 1
Rok wydania: 2013
Data wprowadzenia: 2013-10-10
Ciężar: 0,29 kg
Cena na okładce: 37,80 zł u nas 9,90 zł.
Historia miłości, która łączy dwa kontynenty, dwie wojny światowe i dwa pokolenia kobiet, dowodzi mocy słowa pisanego i siły nadziei potężniejszej niż czas i wszelkie przeciwnościTa powieść stała się bestsellerem jeszcze przed wydaniem!Prawa do publikacji kupili wydawcy w 22 krajach.Liryczna love story, która ukazuje moc słowa pisanego.„USA Today”

Niezapomniana opowieść o dwóch kobietach, ich miłościach, ich sekretach, i o dwóch wojnach. Piękno szkockiej wyspy, dramat wojny, pragnienia serc i walka o połączenie rozbitej zdradą rodziny przeplatają się cudownie, pozostawiając akurat tyle niedopowiedzeń, ile trzeba, by wypełniła je wyobraźnia czytelnika.

„Publishers Weekly”

Na przemian liryczna i zmysłowa debiutancka powieść Jessicki Brockmole urzeka tęsknym przywoływaniem czasów, gdy ręcznie pisane, niecierpliwie wyczekiwane listy mogły rzucać potężny urok na oczarowanych sobą kochanków.

650935i
Autor:

Wydawca: Amber
Oprawa: Kartonowa Foliowana
Format: 20.5×13.0cm
Liczba stron: 320
Wydanie: 1
Rok wydania: 2014
Data wprowadzenia: 2014-03-26
Ciężar: 0,27 kg
Cena: 34,80 zł. u nas 9,90 zł.
Dzieciństwo razem z czwórką rodzeństwa spędziła na ulicy i w rodzinach zastępczych. Dziś pełni wysokie funkcje rządowe. Nowojorska prawniczka opowiada o walce o przetrwanie i uratowanie rodzeństwa i o drodze na szczyt.Od bezdomności, głodu i przemocy do imponującej kariery politycznej – porażająco szczera, chwytająca za gardło historia walki i nieugiętości wobec wszelkich przeciwności losuUlica, schronisko dla bezdomnych, parking za supermarketem, spanie w samochodzie, piwnica w domu nowego faceta matki albo strych…Dla Reginy i jej rodzeństwa bieżąca woda i stary materac to luksus. Na takie życie skazała ich matka. Wiecznie pijana, obrzuca dzieci wyzwiskami i bije je, brutalnie, do krwi. Spokój jest tylko wtedy, kiedy znika – na dzień albo na miesiąc. U kolejnego wujka albo Bóg wie gdzie. Wtedy dzieci radzą sobie same, a Regina zastępuje im matkę. „Organizują” jedzenie, ubranie. I nie zdradzają przed nikim, że są głodni i bici. Bo wtedy zabierze ich opieka społeczna…Lecz to, czego boją się najbardziej, nadchodzi. Zostają rozdzieli i trafiają do rodzin zastępczych. Dla Reginy zaczyna się kolejna walka – o odzyskanie rodzeństwa.

Regina Calcaterra opisuje, jak pomagając sobie wzajemnie, wraz z siostrami i bratem przetrwała okrucieństwo matki, zaniedbanie, bezdomność, koszmar domów zastępczych. Mówi o marzeniach o lepszej przyszłości – dla siebie i dla nich. O uporze, z jakim szła naprzód: w wieku 14 lat uniezależniła się od opieki matki, skończyła college i studia prawnicze, rozpoczęła karierę w administracji stanowej.

Pięknie napisana, dramatyczna autobiografia to opowieść o nieugiętości i o miłości, o determinacji i marzeniach. Świadectwo, że można zmienić swoje życie, nawet od początku skazane na klęskę.