„Niebezpieczna misja” aut.W.E.B Griffin

Opublikowanio: 20 stycznia, 2015, Kategoria: Literatura zagraniczna > Nowości > Sensacja

670028i

Autor:

Tłumacze: Szymański Maciej
Wydawca: Rebis
Oprawa: Miękka
Format: 13.5×21.5cm
Liczba stron: 352
Wydanie: 1
Rok wydania: 2014
Data wprowadzenia: 2014-08-20
Ciężar: 0,385 kg
Cena na okładce: 32,90 zł

 

Prezydencki agent powraca w najbardziej zaskakującej spośród wszystkich książek tej bestsellerowej serii – numeru 1 na listach „Wall Street Journal” i „New York Timesa”.
Meksykańskie kartele narkotykowe urządzają strzelaniny na ulicach Laredo i El Paso…
Somalijscy piraci zatrzymują trzy amerykańskie tankowce i żądają okupu…
Prezydent Stanów Zjednoczonych ma tego dość i wpada na świetny pomysł: niech falą terroru zajmą się pułkownik Castillo i jego ludzie. Jak rozwinie się sytuacja? Tego nie wie nikt, ale Castillo i jego kompani co do jednego nie mają wątpliwości: to będzie niebezpieczna misja.
„Twarde pięści, gruba skóra, akcja do utraty tchu. Formuła wypracowana przez Griffina jest jasna: zastawić wymyślne pułapki, a potem pozwolić czytelnikowi podziwiać zręczność i bezczelność Charleya Castilla, który wychodzi cało z każdej opresji. Autor obiecuje akcję, emocje oraz rubaszny humor – i zawsze dotrzymuje słowa” – Booklist.
W.E.B. Griffin – uznany przez „Publishers Weekly” za „profesora amerykańskiej literatury sensacyjnej” – był żołnierzem amerykańskich oddziałów w Niemczech, korespondentem wojennym i oficerem informacyjnym w Korei. Jego książki przełożono na kilkanaście języków, a ich ogólny nakład przekroczył 40 milionów egzemplarzy.
William E. Butterworth IV jest redaktorem i pisarzem. Od lat współpracuje z W.E.B. Griffinem