O nas


Księgarnia „Feniks” jest firmą o wieloletnim doświadczeniu handlowym. Nasz sukces opiera się na dokładnym badaniu rynku, znajomości potrzeb klientów, szerokim i bogatym asortymencie oraz miłej obsłudze. Współpraca z wieloma wydawnictwami umożliwia nam zminimalizowanie cen książek oraz szybką realizację indywidualnych zamówień klientów. Dostęp do internetu, katalogi wydawnicze oraz bezpośredni kontakt z wydawnictwami gwarantują szybką i fachową odpowiedź na potrzeby klienta.

Obserwując dynamiczny rozwój świata informatyki, biznesu i prawa, oferujemy państwu szeroki wybór literatury fachowej z tych dziedzin. Nie zapominając o ludziach, którzy nie są jeszcze ekspertami a chcieliby zdążyć za najpopularniejszymi tematami, proponujemy książki wprowadzające, zrozumiałe dla każdego.

Pamiętając również o zawrotnym tempie życia codziennego oraz o chorobach, na które medycyna nie wynalazła leków, posiadamy szeroki wybór książek o pozytywnym myśleniu i medycynie niekonwencjonalnej.

Tym, którzy pragną zapomnieć o monotonii życia, polecamy wiele pozycji z działu fantastyki, sensacji, romansów i beletrystyki.

Dla tych, którzy mają problemy z naprawą samochodu lub remontem mieszkania proponujemy poradniki napisane przez fachowców, za to zrozumiałym językiem.

Jedziecie do kogoś z wizytą? Ktoś przyjeżdża do was? Chcecie drugiej osobie zrobić upominek i wyrazić wdzięczność za okazaną pomoc? Przyjdźcie najpierw do nas! W naszym asortymencie znajdą państwo zarówno tomiki wierszy na każdą okazję jak i albumy, które będą doskonałym dowodem waszej pamięci.

Jeżeli mają państwo kłopoty z dotarciem do nas – prosimy dzwonić a wyślemy książki pocztą. Natomiast na miejscu doradzimy w wyborze lub w przypadku braku poszukiwanej pozycji polecimy inną, o podobnej tematyce. Idąc z duchem czasu organizujemy okresowe promocje, które umożliwią zakup długo oczekiwanych pozycji po atrakcyjnych cenach.

CZEKAMY NA WAS!!!