Robert Lewandowski Nienasycony autor Paweł Wilkowicz

Opublikowanio: 4 czerwca, 2016, Kategoria: Biografie, pamiętniki, wspomnienia > Literatura polska > Nowości

797147i

 

 

 

 

 

 

 

Autor:

Wydawca: Agora
Oprawa: Kartonowa
Format: 15.5×23.5cm
Liczba stron: 320
Wydanie: 1
Rok wydania: 2016
Data wprowadzenia: 2016-05-31
Ciężar: 0,602 kg
Cena na okładce: 39,99 zł

 

Autoryzowana biografia jednego z największych fenomenów współczesnego futbolu. Napastnika, który potrafi w jednym meczu strzelić cztery bramki Realowi Madryt i pobić rekord wszech czasów strzelając w hicie Bundesligi pięć bramek w dziewięć minut. Dziś Robert Lewandowski jest wymieniany jednym tchem wśród najlepszych napastników świata, tuż obok Lionela Messiego i Cristiano Ronaldo.
Jak to się stało, że Robert Lewandowski, chłopak którego od zawsze pociągały dwie rzeczy: strzelanie goli i ryk silników, wygrał z własnym przeznaczeniem? Jakim cudem największy mikrus w dziecięcych drużynach stał się gladiatorem? W jaki sposób zawodnik z kraju, którego kluby nie są w stanie przebić się do Ligi Mistrzów, został jej gwiazdą i jednym z najskuteczniejszych strzelców? Jak w ciągu zaledwie sześciu lat z zawodnika trzecioligowego Znicza Pruszków zmienił się w napastnika, który strzela cztery gole Realowi?
Jeden z najlepszych polskich dziennikarzy sportowych – Paweł Wilkowicz (Sport.pl) – ujawnia fascynujące zagadki kariery Roberta Lewandowskiego. Zagląda również za kulisy profesjonalnego futbolu by pokazać, jak gigantycznym wysiłkiem okupione jest dziś osiągnięcie statusu piłkarskiej gwiazdy.