„Sekret grzecznego psa” aut. Marcin Konefał polski zaklinacz psów

Opublikowanio: 23 stycznia, 2015, Kategoria: Nowości > Poradniki

697002i

 

 

Autor:

Wydawca: Illuminatio
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Format: 14.5×20.5cm
Liczba stron: 214
Wydanie: 1
Rok wydania: 2014
Data wprowadzenia: 2014-11-19
Ciężar: 0,25 kg
Cena na okładce: 29,90 zł

 

Bo żaden pies nie jest zły z natury – to człowiek ma wpływ na jego zachowanie.
Co zrobić, jeśli twój pies ciągnie na smyczy, skacze na ludzi, zachowuje się agresywnie lub – przeciwnie – lękliwie ucieka i nie reaguje na przywołania, brudzi w domu, przejawia nadmierną ekscytację na twój widok czy uporczywie szczeka?
Marcin Konefał, polski zaklinacz psów, dzieli się z czytelnikami wiedzą zdobytą w wyniku wieloletnich szkoleń, treningów i resocjalizacji psów różnych ras. Dzięki tej książce poznasz zasady pracy z czworonogiem, które umożliwią ci zmianę perspektywy i spojrzenie na świat jego oczami. Nauczysz się dostrzegać prawdziwe potrzeby psa oraz poznasz sposoby umożliwiające ci przekształcenie krnąbrnego podopiecznego w szczęśliwego i dobrze ułożonego przedstawiciela gatunku Canis familiaris.
Dowiedz się:
Jak wybrać psa o odpowiednim charakterze;  Skąd się biorą niepożądane nawyki i zachowanie psa;  Jak uniknąć najczęściej popełnianych błędów lub korygować te już popełnione;  W jaki sposób uzyskać autorytet przewodnika swojego psa;  Jak pokonać lęk separacyjny;  Jak interpretować mowę ciała psa.  Większość właścicieli psów uważa swoich podopiecznych za członków rodziny. Niestety, mimo najlepszych chęci, często działają na niekorzyść czworonogów, wychowując je niezgodnie z ich naturą. Jeśli jesteś właścicielem psa, który chce uniknąć najczęściej popełnianych błędów, które przyczyniają się do pogorszenia zachowania twego pupila i wywołują frustrację twoją i rodziny, ta książka jest właśnie dla ciebie!
Ty sam decydujesz, jaki będzie Twój pies.